Koledža saņem Veselības ministrijas pateicības rakstu

Koledža saņem Veselības ministrijas pateicības rakstu

5. maijā, Veselības ministrijas rīkotajā svinīgajā pasākumā RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža saņēma Pateicības rakstu par atbalsta sniegšanu ārstniecības iestādēm veselības aprūpes nozarei kritiskā situācijā, aktīvi piesaistot medicīnas studentus Covid-19 pacientu ārstēšanā un aprūpē.

Pateicības rakstu RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas direktorei Inārai Upmalei pasniedza veselības ministrs Daniels Pavļuts, kurš savā uzrunā pasākuma dalībniekiem veltīja daudz siltu vārdu: "Es teikšu jums daudzkārt paldies un šie vārdi ietver ārkārtīgi daudz. Šie vārdi ietver pazemību, pateicību, sapratni, līdzjušanu, empātiju par jūsu kalpošanu daudzu gadu garumā, ilglaicīgu ziedošanos šai profesijai, visiem šiem arodiem, ko jūs veicat veselības aprūpes jomā un saistītās nozarēs, bet vienlaikus, protams, par šo maratonu, sprinta ātrumā un spriedzē, ar ko mēs esam sastapušies šajos divos gados.".

Koledžas direktore izjūt lepnumu par mūsu Koledžas studentu sniegumu un spēju kvalitatīvi un operatīvi iesaistīties nozarei un valstij kritiskā situācijā, un ar savām apgūtajām zināšanām un prasmēm sniegt arī savu ieguldījumu Covid-19 pandēmijas apkarošanā. Tāpat, šī pateicība ir visiem koledžas docētājiem, pedagogiem un vispārējam personālam par darbu augsti kvalificētu studējošo un absolventu sagatavošanā un it īpaši, spēju noturēt mūsu īstenotā mācību procesa kvalitāti arī pandēmijas laikā.

Kopumā pasākumā tika pasniegti 33 Veselības ministrijas Atzinības raksti, 71 Pateicības raksts, kā arī 8 Veselības ministrijas Pateicības vēstules veselības nozares darbiniekiem, paužot atzinību par mūža ieguldījumu, pašaizliedzību, profesionalitāti un izcilu darbu veselības aprūpes un sabiedrības veselības jomā. Pasākumā pasniedza arī Ministru kabineta Atzinības rakstu.