Karjeras dienas jūsu izglītības iestādē!

Latvijas skolu vadītāji un karjeras konsultanti!

Karjeras izvēle ir nopietns lēmums, kuru ne vienmēr izdodas pieņemt uzreiz un bez riska, ka izvēlētā profesija tomēr neattaisnos cerības, tāpēc mūsu uzdevums ir visiem spēkiem palīdzēt jauniešiem savlaicīgi izdarīt pareizo izvēli.

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža labprāt veiks izbraukumu uz jūsu skolu, kura laikā skolēniem ir iespēja uzzināt par Koledžu, par studiju un mācību programmām, radot izpratni par katras profesijas specifiku un nepieciešamajām zināšanām un kvalitātēm, kā arī uzdot jebkuru sev interesējošu jautājumu un uzreiz saņemt atbildi.

Šis ir lielisks veids kā uzzināt par studiju iespējām un saprast, vai medicīna ir tā nozare, kurā turpmāk attīstīties profesionālā līmenī. Jums atbildes sniegs cilvēki, kuriem ir ilggadēja pieredze un zināšanas ne tikai izglītības, bet arī medicīnas nozarē.

Uz tikšanos aicinām vecāko klašu skolēnus!

Tikšanās datumu un laiku saskaņosim individuāli.

Atvērto durvju diena!

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža izsludina Atvērto durvju dienu!

Sveicieni visiem, kam interesē medicīnas, farmācijas, masāžas un zobārstniecības studijas! Ar prieku paziņojam, ka gada gaidītākais pasākums – koledžas Atvērto durvju dienas – norisināsies šī gada 15. martā pulksten 12:00!

Atvērto durvju diena ir unikāla iespēja iejusties studenta lomā koledžas piedāvātajās studiju programmās. Pie mums var apgūt īsā cikla profesionālo augstāko izglītību ar kvalifikācijām “ārsta palīgs” un “neatliekamās medicīnas ārsta palīgs”, “farmaceita asistents” un “masieris”. Arodizglītības interesenti var apgūt māsas palīga profesiju. Piedāvājumā arī profesionālā vidējā izglītība ar zobārsta asistenta kvalifikāciju.

Pasākuma laikā jūs sagaida iepazīšanās ar kolektīvu, ekskursija pa skaisto vēsturisko koledžas ēku, informācija par studiju programmām, stāsti par studentu dzīvi un uzņemšanas prasībām.

Gaidīsim visus interesentus 2023. gada 15. martā Rīgā, Jāņa Asara ielā 5, RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas ēkā:

12:00 (GRUPA NOKOMPLEKTĒTA)

15:00 (IR BRĪVAS VIETAS)

Piesakies sev ērtā formātā:

  1. Zvani   +371 6729 6929
  2. Aizpildi formu https://forms.gle/nbyYSf8qo6JjvMwC9 

Gaidīsim pieteikumus līdz 13. martam.

Pasteidzies – vietu skaits ir ierobežots!