2022.gada 22.septembris

RSU SKMK pieredzes apmaiņas braucienā apmeklē medicīnas skolas pārstāvji no Čehijas

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā viesojās Benešovas Medicīnas arodvidusskolas (Čehija) vadība un pedagogi.
2022.gada 21.septembris

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža atzīmē 102. dzimšanas dienu

21. septembris Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžai ir svētku diena! 1920. gada rudenī, pateicoties toreizējā Latvijas Sarkanā Krusta vadītāja Jāņa Jankovska iniciatīvai, tika nodibināta Latvijā pirmā Žēlsirdīgo māsu skola. Lai arī laika gaitā ir mainījušies skolas nosaukumi, vēstures fakti liecina, ka tieši 1920. gada 21. septembris ir uzskatāms par Koledžas dibināšanas dienu.
2022.gada 19.septembris

Vēl tikai līdz 20. septembrim var pieteikties sociālajai stipendijai “Studētgods”

Studējošie no daudzbērnu ģimenēm, bāreņi un bez vecāku apgādības palikušie jaunieši un personas ar I vai II invaliditātes grupu, vecumā līdz 25 gadiem (ieskaitot) vēl līdz 20. septembrim aicināti pieteikties sociālajai stipendijai “Studētgods”. Stipendija noteikta 160 eiro apmērā 10 mēnešus gadā.
2022.gada 16.septembris

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža piedalās Erasmus+ jubilejas pasākumā

Atzīmējot Erasmus+ programmas 35 gadu jubileju, piektdien, 16. septembrī, Kalnciema kvartālā, Rīgā notika svētku pasākums, kurā piedalījās arī RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas Starptautiskās sadarbības speciāliste Anna Darafeja.
2022.gada 15.septembris

Diskusija par politraumas pacientu aprūpi stiprina Latvijas un Izraēlas sadarbību medicīnas izglītībā

Pagājušajā nedēļā RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā (RSU SKMK) notika tiešsaistes diskusija par politraumas pacientu aprūpi, kurā piedalījās eksperti no Latvijas un Izraēlas. Pasākuma norises laiks tika vairākkārt pārcelts Covid-19 pulcēšanās ierobežojumu dēļ. Tomēr, pateicoties abu pušu veiksmīgai sadarbībai, 2022. gada 8. septembrī kopā pulcējās RSU SKMK (Latvija) un Bar- Ilan Universitātes (Izraēla) mācībspēki, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi un praktizējoši ķirurgi, lai apspriestu un analizētu politraumas pacientu aprūpes īpatnības un metodes, balstoties uz abu valstu uzkrāto pieredzi.
2022.gada 13.septembris

Karjeras dienā RSU SKMK studenti iepazīstas ar potenciālajiem darba devējiem  

Otrdien, 13. septembrī, RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas studiju programmas “Ārstniecība” 1. un 2. kursa studenti “Karjeras dienā” iepazinās ar darba iespējām stacionāros, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā un ambulatorajā praksē. Šī akadēmiskā gada pirmā Karjeras diena izraisīja lielu studējošo interesi.
2022.gada 8.septembris

Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžu apmeklē ilggadējie sadarbības partneri no Kališas Universitātes, Kališa, Polija (AKADEMIA KALISKA im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego)

Pēc diviem gariem pandēmijas gadiem RSU SKMK apmeklē ilggadējie sadarbības partneri no Kališas universitātes Polijā.
2022.gada 8.septembris

Vēl viena iespēja mācīties “Sejas manuālo masāžu”

Ņemot vērā lielo atsaucību un dalībnieku augsto novērtējumu par augusta beigās/septembra sākumā notikušajiem “Sejas manuālās masāža” kursiem, RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža ar prieku informē, ka šīs mācības norisināsies vēlreiz!
2022.gada 7.septembris

Mācību atklāšanas nodarbības topošajiem Māsas palīgiem (foto)

Trešdien, 7. septembrī, RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā pirmo reizi satikās arodizglītības programmas “Māszinības”, kvalifikācija ‘Māsas palīgs’, izglītojamie.
2022.gada 6.septembris

Studiju atklāšanas nodarbības topošajiem Farmaceita asistentiem un Masieriem (foto)

Otrdien, 6. septembrī studijas RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā uzsāka pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas “Farmācija”, kvalifikācija ‘Farmaceita asistents’ - 1. kurss un pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programma “Ārstnieciskā masāža”, kvalifikācija ‘Masieris’ – 1. kurss.