RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža gatava uzņemt studētgribētājus

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža gatava uzņemt studētgribētājus

Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledža aicina studētgribētājus maija un jūnija mēnesī iepazīt Koledžas studiju vidi, bet jau no 1. jūnija elektroniski pieteikties studijām uz 2022./2023. akadēmisko gadu.

Otrdien, 24. maijā plkst. 14.00 aicinām uz Atvērto durvju dienu, kas notiks tiešsaistē. Iepazīsti 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas “Ārstnieciskā masāža”, “Farmācija” un “Ārstniecība”, profesionālās vidējās izglītības programmu “Zobārstniecība” un arodizglītības programmu “Māszinības” (māsas palīgs).

No 1. jūnija Koledžas mājaslapā būs iespēja elektroniski pieteikties savai sapņu profesijai, lai pretendētu gan uz maksas, gan piešķirtajām valsts budžeta vietām. Šogad RSU SKMK piešķirtas 227 valsts budžeta vietas: “Ārstniecība” (ārsta palīgs) – 70, “Ārstniecība” (neatliekamās medicīnas ārsta palīgs) - 20, “Farmācija”(farmaceita asistents) – 6, “Ārstnieciskā masāža” (masieris) – 5, “Zobārstniecība” (zobārsta asistents) – 18 un “Māszinības” (māsas palīgs) – 108.

Vairāk informācija par uzņemšanas noteikumiem un studiju/mācību programmām atrodama Koledžas mājaslapā.