RSU SKMK šogad piedalās Drosmes kastu papildināšanā

RSU SKMK šogad piedalās Drosmes kastu papildināšanā

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža ne pirmo gadu pierāda, ka ir sociāli atbildīga iestāde, atbalstot dažādus projektus.

Koledžas administrācija un studenti ir piedalījušies simtgades akcijā “Cimdotā Latvija”, iegādājoties pensionāru adītos cimdus, pirms gada tika iegādātas sveces, kuras veidojuši cilvēki ar smagiem attīstības traucējumiem projekta “Miljons sveču grupu mājai” ietvaros, tādā veidā atbalstot un palīdzot kaut nedaudz pietuvināties projekta mērķim – savas grupu mājas izveidei.

Šogad aicinājām atbalstīt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientus, papildinot Drosmes kastes ar mantām, kuras saņem ikviens pacients pirms vai pēc kādas nepatīkamas procedūras vai manipulācijas, vai par to, ka atrodas prom no mājām un ģimenes, īpaši, ja šī būšana prom sakrīt ar kādu īpašu dzīves notikumu vai svētkiem. Drosmes kastes kalpo kā apbalvojums un mierinājums, iedrošinot, mazinot bailes un satraukumu, kā arī radot pozitīvas emocijas un pieredzi. Slimnīcā ir 45 Drosmes kastes, kas tiek izmantotas ik dienu visa gada garumā un balstās uz ziedojumiem, tāpēc ikviens atbalsts ir svarīgs.

RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža uz slimnīcu nogādāja trīs kastes, kas bija pilnas spēlēm, rakstāmpiederumiem, rotām un rotaļlietām. Vēlamies izteikt lielu pateicību ikvienam, kurš sagādāja kādu mantu Drosmes kastei - gan Koledžas administrācijai, gan studentiem! Un atgādinām, ka atbalstīt šo projektu var visa gada garumā, gan ar mantām, gan ziedojumu.

Lai visiem stipra veselība!