Starptautisko dienu programma

Starptautisko dienu programma

Pavisam drīz, no 11. līdz 13. maijam, Koledžā notiks gada vērienīgākais starptautiskais pasākums International Days 2021!

Otrdien, 11.05., rīta pusē Erasmus+ koordinatori no dažādām partneraugstskolām iepazīstinās ar savām valstīm, kā arī pastāstīs Koledžas un ārzemju studentiem par prakses iespējām savās augstskolās. Pasākumu atklās Koledžas Studentu pašpārvalde.

Pēcpusdienā pasniedzēji un veselības aprūpes speciālisti no dažādām valstīm tiksies tiešsaistes diskusijā, lai pārrunātu savā starpā šī brīža situāciju End-of-Life Care jomā, salīdzinot situāciju Latvija un ārvalstīs, kā arī šīs tēmas vietu veselības aprūpes izglītībā.

Trešdien, 12.05., visas dienas garumā studentiem un citiem interesentiem būs iespēja gūt daudzpusīgu priekšstatu par aprūpi mūža nogalē, noklausoties dažādu jomu speciālistu lekcijas. Vēršam īpašu uzmanību, ka plkst. 14.00 klausītājiem no Latvijas būs unikāla iespēja noklausīties vecmātes Ievas Pekšas-Kontrerasas lekciju latviešu valodā "Atvadas bez iepazīšanās", kurā tiks runāts par tādām sarežģītām, bet svarīgām tēmām, kā vēlīns spontānais aborts, miruša augļa dzemdēšana, u.c.

Savukārt ceturtdien, 13.05., norisināsies tradicionālā zinātniski pētnieciskā konference, kas katru gadu apvieno studentus un nozares profesionāļus, kuri vēlas iepazīstināt klausītājus ar saviem pētījumiem par dažādām medicīnas tēmām.

Darba valoda: angļu

Dalība pasākumā: bez maksas

Norises vieta: virtuāli, Zoom platformā

Piekļuves dati būs pieejami maijā – Zoom platformas uzaicinājums tiks nosūtīts uz dalībnieku norādītajiem e-pastiem, kā arī būs pieejams e-studiju vidē Moodle.