Rīt RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā pirmo reizi notiks Ziemas izlaidums.

Rīt RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā pirmo reizi notiks Ziemas izlaidums.

Rīt, 6. februārī, plkst. 12.00 RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā pirmo reizi notiks Ziemas izlaidums. Diplomus par pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību iegūs 39 jaunie veselības aprūpes speciālisti: 20 neatliekamās medicīnas ārsta palīgi un 19 farmaceita asistenti.

2016. gadā Koledža sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti izveidoja programmu “Farmācija”. Lai iegūtu farmaceita asistenta kvalifikāciju, jāapgūst programma 2,5 gadu garumā, tāpēc šis būs pirmais izlaidums, kad Koledžas absolventu rindās ir farmaceita asistenti. Lai sagatavotu augstas kvalitātes speciālistus, liela nozīme ir praksei. Koledža ir pateicīga aptieku tīkliem par atbalstu studiju procesa nodrošināšanā. Koledžas Studiju nodaļas vadītāja Liene Veitnere uzsver, ka Koledža ļoti lepojas ar augsta līmeņa veselības aprūpes speciālistiem, kas ir nopietns un atbildīgs Koledžas docētāju, prakses devēju un citu iesaistīto pušu darbs.

Pateicoties Koledžas veiksmīgajai sadarbībai ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD) un Neatliekamās medicīnas asociāciju, NMPD darbiniekiem tiek nodrošināta iespēja pilnveidot savas profesionālās kompetences, apgūstot profesiju “neatliekamās medicīnas ārsta palīgs”. Šogad neatliekamās medicīnas ārsta palīgi absolventu rindās būs jau otro reizi. Liene Veitnere informē, ka RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža turpinās sagatavot tik ļoti nepieciešamos veselības aprūpes speciālistus. Jau nākamnedēļ mācības uzsāks topošo neatliekamās medicīnas ārsta palīgu grupa, kā arī jūnijā elektroniski būs iespēja pieteikties studijām programmās “Farmācija”, “Ārstniecība”, “Zobārstniecība”, “Māszinības” un “Ārstnieciskā masāža”.

Izlaidums notiks RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas (Jāņa Asara iela 5, Rīga) Lielajā zālē, plkst. 12.00.