Pirmais Koledžas simtgades izlaidums

Pirmais Koledžas simtgades izlaidums

Šodien, 4. februārī notika RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas pirmais simtgades izlaidums. Ziemas izlaidumā diplomus par pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību ieguva 34 jaunie veselības aprūpes speciālisti: 8 neatliekamās medicīnas ārsta palīgi un 26 farmaceita asistenti.

2016. gadā Koledža sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti izveidoja programmu “Farmācija”. Lai iegūtu farmaceita asistenta kvalifikāciju, jāapgūst programma 2,5 gadu garumā, šis ir otrais izlaidums, kad Koledžas absolventu rindās ir farmaceita asistenti. Lai sagatavotu augstas kvalitātes speciālistus, liela nozīme ir praksei. Koledža ir pateicīga aptieku tīkliem par atbalstu studiju procesa nodrošināšanā.

Pateicoties Koledžas veiksmīgajai sadarbībai ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD) un Neatliekamās medicīnas asociāciju, NMPD darbiniekiem tiek nodrošināta iespēja pilnveidot savas profesionālās kompetences, apgūstot profesiju “neatliekamās medicīnas ārsta palīgs”. Šogad neatliekamās medicīnas ārsta palīgi absolventu rindās ir jau ceturto reizi.

Absolventiem novēlām jaunus izaicinājums, darba mīlestību un neaizmirst Koledžu!