Piesakies uzņēmējdarbības iedvesmas konferencei #UZDRĪKSTIES UZVARĒT

Piesakies uzņēmējdarbības iedvesmas konferencei #UZDRĪKSTIES UZVARĒT

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Junior Achievement Latvia (JA Latvia) 2019. gada 31. oktobrī Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē organizē lielāko Latvijas jauniešu uzņēmējdarbības iedvesmas konferenci #Uzdrīksties uzvarēt. Tajā piedalīsies 5000 vidusskolas vecuma jaunieši un viņu skolotāji.

Konference tiek organizēta jau piekto gadu. Tā ir iespēja ikvienam jaunietim bez maksas dzirdēt Latvijas spilgtāko uzņēmēju un personību pieredzes stāstus, saņemt padomus un gūt iedvesmu. Šā gada konferences motīvs saistīts ar varoņiem – par to, kur slēpjas viņu spēks. Konferencē runāsim par drosmi pieņemt lēmumus, par ikdienas varonību, par zināšanu spēku. Aicinām izglītības iestādes 7.-12. klašu skolēnus/audzēkņus un skolotājus piedalīties iedvesmas konferencē #Uzdrīksties uzvarēt 2019. gada 31. oktobrī, kurā motivēsim jauniešus nākotnes mērķu sasniegšanai.

Dalība konferencē #Uzdrīksties uzvarēt dalībniekiem - skolu jauniešiem un pedagogiem ir bez maksas, pieteikties var līdz 14.oktobrim, reģistrējoties portālā bezrindas.lv.

Konferencē esam aicinājuši uzstāties ievērojamas personības, kas sevi pierādījušas Latvijas biznesā, politikā, mākslā un citās jomās. Jauniešu iedvesmotāji šogad būs Maksims Jegorovs (Accenture Latvia), Edgars Rozenvalds (Wood Religion), Alise Balgalve, (Muesli Graci), Jānis Rozenblats, (Mailigen), Iļja Krūmiņš, (Gamechanger Audio), Dāvis Dudelis (Avenei), Ieva Vīgante (Swedbank), Raimnonds Kulbergs (Funderful), kā arī Latvijas labākā skolēnu mācību uzņēmuma Wheelift dalībnieki, Start Strong 3+3 uzvarētāji – SMU Karika un SMU Caffo. Pasākumu vadīs pazīstamais šovmenis Renārs Zeltiņš, kā arī, konferences noslēgumā - Carnival Youth mūziķi. Konferencē jauniešiem būs iespēja iedvesmoties apmeklējot JA Latvia sadarbības partneru stendus – tikties ar augstskolu, uzņēmumu, iestāžu pārstāvjiem.

Reģistrācija no plkst. 8:30 līdz 9:45.

Konference norisināsies no plkst. 10:00 līdz 17:00.

Pieteikšanās:

ŠEIT.