Kļūsti par pirmās palīdzības vienaudžu izglītotāju!

Kļūsti par pirmās palīdzības vienaudžu izglītotāju!

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) aicina Rīgas jauniešus vecumā no 15 līdz 30 gadiem pieteikt savu dalību projektā “VIENA DZĪVĪBA”, kura mērķis ir sniegt iespēju jauniešiem bez maksas apgūt pirmās palīdzības sniegšanas pamatus sertificētu pasniedzēju vadībā un iemācīties, kā pareizi pirmo palīdzību mācīt saviem vienaudžiem.

Īpaši aicināti jaunieši, kuri savu nākotni vēlas saistīt ar medicīnu, veselības nozari. Kā arī tie, kuri jau studē šajā virzienā un meklē iespēju praktizēties.

Piesakies projektam -> piedalies apmācībās un novadi nodarbību -> pievienojies brīvprātīgo komandai un māci bērniem un jauniešiem pirmo palīdzību!

Pieteikšanās dalībai projektā līdz 20. janvārim aizpildot anketu šeit.

23. janvārī Šarlotes ielā 1B (3. stāvā), pl. 17:00 notiks informatīvā tikšanās, lai vairāk iepazītos ar projektu, citiem projekta dalībniekiem un pasniedzējiem.

Katram projekta dalībniekam OBLIGĀTI jāapmeklē 5 nodarbības. Pēc projekta noslēguma jaunieši arī turpmāk varēs darboties Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnē kā brīvprātīgie vienaudžu izglītotāji un iegūt pieredzi, mācot bērniem, jauniešiem pirmo palīdzību, kā arī asistēt un kopā ar profesionāļiem sniegt pirmo palīdzību tādos publiskos pasākumos.

Projektu atbalsta "Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments”.

Vairāk informācija par projektu: