Iesaisties Buddy projektā un gūsti neaizmirstamu pieredzi!

Iesaisties Buddy projektā un gūsti neaizmirstamu pieredzi!

Student! Vai Tu meklē jaunus izaicinājumus, pieredzi un kontaktus ārpus Latvijas robežām?  Vai vēlies padarīt šo studiju semestri neaizmirstamu un piedzīvojumiem bagātu? Pievienojies un kļūsti par ārzemju studenta labāko draugu jeb buddy!

Buddy programmas mērķis ir palīdzēt ārzemju studentam pielāgoties dzīvei jaunajos apstākļos un padarīt to vieglāku un aizraujošāku – sākot ar studenta sagaidīšanu lidostā un nogādāšanu līdz Dienesta viesnīcai, beidzot ar informēšanu par ikdienišķām sadzīves lietām un iesaistīšanu sabiedriskos pasākumos. Buddy ir ārzemju studenta asistents un labākais draugs, kas cenšas rast atbildi uz ikvienu radušos jautājumu.

Kāds būs Tavs ieguvums? Programma ir lielisks veids, kā uzlabot valodu prasmi, sadraudzēties ar vienaudžiem no dažādām valstīm, iepazīt citas kultūras un tradīcijas un  ieraudzīt ierastās lietas un sen zināmo Rīgu no pavisam cita skatupunkta! Tāpat dalība Buddy programmā Tev sniegs papildu priekšrocības gadījumā, ja vēlāk pats/i vēlēsies doties Erasmus prakses vai studiju mobilitātē.

Ja pieņem mūsu izaicinājumu un vēlies iesaistīties – aizpildi pieteikuma anketu tiešsaistē līdz 17.septembrim.

Papildu informāciju vari iegūt pie Sabiedrisko attiecību speciālistes Ilzes Kārkliņas (ierodoties 125.kabinetā vai rakstot uz ilze.karklina@rcmc.lv).