RSU SKMK aicina papildināt BKUS Drosmes kastes

RSU SKMK aicina papildināt BKUS Drosmes kastes

Par jauku tradīciju kļūst RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas iesaistīšanās kādā aktivitātē, atbalstot dažādas cilvēku grupas. Pirms gada tie bija cilvēki ar smagiem attīstības traucējumiem, kuru veidoto sveču iegāde pietuvināja viņus tuvāk mērķim - savu māju būvniecībai. Pirms pāris gadiem tika atbalstīti sirmgalvji, iegādājoties viņu sarūpētos cimdus.

Šogad aicinām - iepriecināsim bērnus un jauniešus Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, papildinot Drosmes kastes* ar jaunām mantām!

* Drosmes kastes ir mantu krātuves, no kurām Bērnu slimnīcas drosminieki, kas veikuši bailīgu vai sāpīgu procedūru, saņem drosmes apbalvojumu - kādu mazu, sev tīkamu dāvanu.

Lai gan drosmes kastes tiek regulāri papildinātas, tās diemžēl tikpat strauji tukšojas, tāpēc jaunas mantas vienmēr noderēs, īpaši, lai iepriecinātu bērnus un jauniešus, kuri slimnīcā pavadīs svētkus.

Aicinām iesaistīties BKUS dāvanu programmā, līdz 8. decembrim sarūpējot mazas, jaukas dāvaniņas un nogādājot tās J.Asara ielā 5, 125. kabinetā (iepriekš sazinoties ar sabiedrisko attiecību speciālisti: ilze.klavina@rcmc.lv un vienojoties par precīzu laiku). Pēcāk visas dāvanas tiks nogādātas BKUS.

Aktuālas ir mantas pilnīgi visiem vecumiem, sākot no 0-18 gadiem.

Ieteikumi: kancelejas preces, krāsojamās grāmatas, puzles, pop it, slaimi, mašīnas, multfilmu varoņu figūriņas, lelles u.c.

Ja katrs sagādāsim kaut pa vienai vai pāris mazām dāvanām, ko ielikt kastē, tad kopumā jau iepriecināsim daudz bērnu un jauniešu!