Darba devēji slavē topošo māsu palīgu augsto sagatavotības līmeni

Darba devēji slavē topošo māsu palīgu augsto sagatavotības līmeni

21. un 22. jūnijā Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžā (RSU SKMK) notika kvalifikācijas eksāmens māsu palīgiem. Kopumā valsts pārbaudījumus sekmīgi nokārtoja visi - 88 izglītojamie.

Otrdien 21. jūnijā studenti kārtoja eksāmena teorētisko daļu, trešdien, 22. jūnijā kārta bija pienākusi praktiskiem pārbaudījumiem. Eksāmenu pieņēma darba devēji, kuri ļoti augstu novērtēja izglītojamo zināšanas un iemaņas, veltot atzinīgus vārdus RSU SKMK pedagogiem. 

Māra Bārene, Gremošanas slimību centra “GASTRO” galvenā māsa, RSU SKMK Centralizētā profesionālās kvalifikācijas komisijas priekšsēdētājas vietniece:
“Esmu ļoti gandarīta par māsu palīgu augsto sagatavotības līmeni un labajām zināšanām. No manas puses tā ir atzinība koledžas pedagogiem. Paldies, ka esat sagatavojuši augstas raudzes profesionāļus. Priecē, ka sabiedrība iegūs kvalificētus pacientu aprūpētājus. ”

M. Bārene piebilda, ka veiksmīgu pārbaudījumu norisi veicināja arī pārdomāts un labi izplānots eksāmenu kārtošanas process koledžā. Līdz ar sekmīgi nokārtotiem eksāmeniem māsu palīgiem mācību process RSU SKMK ir noslēdzies.