1. kursa māsas ekskursijā uz Stradiņa slimnīcu

1. kursa māsas ekskursijā uz Stradiņa slimnīcu

Vakar "Māszinības" programmas 1. kursa studenti viesojās Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā, lai iepazītos ar darba procesu vienā no lielākajām Latvijas slimnīcām.

Šīs vizītes laikā topošajām māsām bija iespēja tikties ar Stradiņa slimnīcas valdes priekšsēdētāju dr. Ilzi Kreicbergu, galveno māsu Daci Kancāni un klīnisko virsmāsu Evu Celu.

Pēc tam sekoja Slimnīcas pārstāvju prezentācija par karjeras iespējām slimnīcā. Savukārt, pēc prezentācijas studenti, klīnisko virsmāsu Evas Celas un Lilijas Antoņēvičas vadībā, devās ekskursijā pa jauno slimnīcas korpusu, sīkāk apskatot 10. Gastroenteroloģijas un 15. Otorinolaringoloģijas nodaļu, un 32.korpusu, kur iepazinās ar Neatliekamās medicīnas centru un Intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļu.

Šobrīd RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža un Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca vairāku mēnešu garumā ir uzsākusi kopīgu sadarbību, lai Koledžas pirmā kursa studentiem būtu vieglāk izvēlēties savu iespējamo prakses vai darba vietu nākotnē, dodoties ekskursijā uz slimnīcu.