Oktobra beigās Erasmus+ projekta ietvaros sākās jauktās intensīvās programmas "Digital Health 2.0" rudens sesija.
Sākotnēji dalībnieki piedalījās lekcijās attālināti, bet 27. novembrī satikās Rīgā, lai nedēļas ietvaros kopīgi strādātu pie digitālās veselības izaicinājumu risinājumiem.
Pirmajā dienā studenti no RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas, Kališas universitātes (Uniwersytet Kaliski, Polija), Kauņas koledžas (Kauno kolegija, Lietuva), Viļņas koledžas (Vilniaus kolegija, Lietuva) un Kajaani politehniskās koledžas (Kajaani University of Applied Sciences, Somija) piedalījās dažādās aktivitātēs, lai labāk iepazītu viens otru, kā arī vairāk uzzinātu, gan par augstskolām un valstīm, ko studenti pārstāvēja.
Turpmākajās dienās lekcijas par digitālās veselības dažādiem aspektiem sniedza Vigo Health dibinātājs un vadītājs Kristaps Krafte, Digitālās veselības biedrības līdzdibinātāja Santa Zaļjalova, koledžas docētāja Dipl. Pharm Renāte Teterovska un RSU lektore Ieva Bikava.
Studenti apmeklēja arī RSU Anatomijas muzeju, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru.
Paralēli tam, studenti savās grupās Sanitas Litiņas un Asnates Kivles vadībā strādāja pie izvēlētajiem digitālās veselības risinājumiem, kurus prezentēja noslēguma dienā. Prezentācijās tika piedāvātas studentu izstrādātie prototipi, kā, izmantojot digitālo tehnoloģiju iespējas, palīdzēt pacientiem ērtāk un ātrāk atrast vajadzīgo veselības aprūpes speciālistu, kā sniegt atbalstu dažādu grupu pacientiem, kā arī pārraudzīt senioru ikdienas veselības stāvokli.